screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wielofunkcyjny robot kuchenny, gdzie szukać ?

wielofunkcyjny robot kuchenny, gdzie szukać ?

Jakie polecicie urządzenie do kuchni, jakie pozwala w łatwy sposób gotować i piec? Nie ukrywam, że nie za niezmiernie się na tym znam i gotowanie nie sprawia mi przyjemność. Chciałabym sobie ułatwić sobie to obowiązek.

dagmarka

Posty: 1

 
Dla szukających wydajnego urządzenia kuchennego do gotowania polecam blog https://rodzinagotuje.pl/index.php/2020/12/01/thermomix-z-allegro/. Znajdziecie tutaj wszystkie konieczne Wam informacje. Mnie to przekonało, aby urządzenie kupić i powiem, że to była rzeczywiście niesłychanie dobra decyzja.

ulalala34

Posty: 10

 
Mnie się wydaje, że zanim kupi się jakiekolwiek urządzenie do kuchni to trzeba się zagłębić w jego parametry. Byłoby dobrze gdyby takie urządzenie można było przetestować i wówczas byłoby wiadomo czy oto nam chodzi.

Kajaop

Posty: 3

 
Mam taką zasadę, że jeśli już coś kupuje to nigdy nie bawię się w zamienniki. Wolę wydać więcej, ale mam przynajmniej produkt w stu procentach oryginalny. Polecam.

pawel253

Posty: 7

 
Posiadam takiego wielofunkcyjnego robota kuchennego i jestem niezmiernie zadowolona. Wszystko działa jak należy i według mnie każdy nauczy się gotować i piec.

Nikotymmm

Posty: 6

 
Czytałem inne opinie o tym jak działają takie urządzenia. Myślę, iż jeżeli zakupi się produkt oryginalny i to bezproblemowo od producenta to wiemy, co otrzymujemy. Zakup urządzeń niewiadomego pochodzenia z allegro czy innych portali zawsze wiąże się z ryzykiem. Dla mnie to zbyt wysoka cena żeby ryzykować.

Miki789

Posty: 6

 
Widziałem gdzieś na reklamę jak testowali urządzenia wielofunkcyjne do gotowania i wyglądało to całkiem dobrze. Nie wiem jak by to było w praktyce, natomiast warto zbadać.

bruklin187

Posty: 12

 
Posiadam takiego wielofunkcyjnego robota kuchennego i jestem bardzo zadowolona. Wszystko działa jak należy i według mnie każdy nauczy się gotować i piec.

Namo

Posty: 8

 
Przyznam, że mnie takie urządzenie bardzo pomogło. Nie znam się za mocno na gotowaniu, a tutaj wszystko jest dziecinne proste. Dostajemy informacje, co wsypać i ile wsypać, dlatego nie ma praktycznie możliwości, aby się pomylić w przygotowywaniu jedzenia.

alidos

Posty: 2

 
W mojej kuchni mam i takie urządzenie i gotuje sama. Wszystko zależne jest od tego ile mam na to czasu. Jeśli mi się spieszy i nie mam głowy do szukania przepisów to korzystam z urządzenia i ułatwiam sobie wtedy to zadanie. Zawsze wychodzi pyszne jedzenie.

Kitas

Posty: 10