screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Rzadkie odmiany roślin

Rzadkie odmiany roślin

Cześć, polećcie mi jakiś porządny sklep internetowy, związany z ogrodnictwem. Jeśli tak, to proszę o informacje na dany temat, albowiem bardzo mi na tym zależy. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi, dziękuję i proszę o szybkie odpowiedzi zawarte w komentarzach poniżej.

Sebus23

Posty: 14

 
Witam wszystkich, w Internecie jest niezmiernie dużo sklepów, postaram się znaleźć dla was jakiś godny uwagi, nie jestem ogrodnikiem lecz mam nadmiar czasu wolnego więc wam pomogę, niebawem wstawię linki z danymi stronami, bądźcie cierpliwi.

ja2210

Posty: 19

 
Czesć!

Jeśli szukacie najlepszego sklepu internetowego to mam dla was perfekcyjny zaś mianowicie http://www.gardenpark.com.pl, korzystam z usług tego sklepu od dużo lat i jestem w stu procentach zadowolona. Polecam go wszystkim znajomym i mojej rodzinie. Bardzo dobra jakość produktów.

Polecam serdecznie. Do usłyszenia..

strom

Posty: 17

 
Dzień dobry, niesłychanie potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić niesłychanie powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niesłychanie prędko.

Kazdyy02

Posty: 17

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym www.gardenpark.com.pl lecz nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

ombre070

Posty: 18

 
Cześć!

Słyszałam o świetnym sklepie internetowym dotyczącym kwiatów, krzewów generalnie roślin od mojej koleżanki, która niezmiernie lubi prace w ogrodzie. Mówiła, że zamawia własne rośliny przez internet ze sklepu http://www.gardenpark.com.pl, więc może i wam się spodoba, liczę powodzenia, mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam pa!

ivonzjeee

Posty: 20