screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wynajem auta do ślubu, proszę o pomoc

wynajem auta do ślubu, proszę o pomoc

Cześć. Ile mogą kosztować torty weselne? Mam świadomość, iż sporo zależy od jego wielkości. Chciałabym zamówić taki, który wystarczy dla 150 gości na moim przyjęciu.

alus

Posty: 8

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu znajdziecie oferty dużo przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to niezmiernie pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

propek1

Posty: 9

 
Mieliśmy mnóstwo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

wacek56

Posty: 7

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Czasami wystarczy być na weselu, na którym gra konkretny zespół muzyczny.

warter88

Posty: 7

 
W naszym przypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, iż są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Mnóstwo zależy od ich renomy.

TomekK

Posty: 8

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

Sklepik

Posty: 9

 
Coraz większym uznaniem przyszłej Pary Młodej weselą się usługi, jakie jest w stanie zaproponować konsultant ślubny. Dzięki niemu na głowie przyszłych Nowożeńców znajduje się mnóstwo mniej problemów :-)

merlo45

Posty: 7

 
Jestem zadowolony z tego, który zespół na wesele wybraliśmy. Nie ma problemu, abym podał Wam na niego namiary, aczkolwiek wyłącznie w prywatnej wiadomości, ponieważ nie chciałbym tutaj nikogo publicznie reklamować. Nie mam w tym absolutnie żadnego interesu.

Mariusz

Posty: 6

 
Mam wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, że będzie w stanie przygotować on bardzo zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

Damulk555

Posty: 15

 
Z mojej perspektywy mogę polecić Wam torty weselne, jakie wykonują fachowe cukiernie. Chcąc zweryfikować umiejętności konkretnej cukierni polecam zamówić nieduży tort, który będzie kosztował Was 30-60 złotych w zależności od wagi. Dzięki temu będziecie mieli jasny obraz sytuacji - ocenicie jakość :)

Geo-Fort

Posty: 7