screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gabinet podologiczny Warszawa, znacie ?

gabinet podologiczny Warszawa, znacie ?

Szukam kogoś, kto zajmuje się profesjonalnie podologią w Warszawie. Jeżeli znacie specjalistę z dużym doświadczeniem, który jest w stanie mi pomóc to dajcie mi znać. Sprawa jest bardzo pilna i zależy mi bardzo na czasie.

deberty56

Posty: 1

 
U mnie wrastał się tak paznokieć, iż chodzić nie mogłem. Gdyby nie doświadczenie podologa z Warszawy to nie wiem jakby to wszystko dalej wyglądało. Dobrze, iż trafiłem do kogoś, kto był mi w stanie w tym wszystkim pomóc.

251Lechu

Posty: 2

 
Mnie w przypadku grzybicy pomogła wizyta u podologa w Warszawie i Wam również to polecam. Najpierw trzeba zbadać się dzieje, skąd się to wzięło i tym podobne, a w następnej kolejności dopiero trzeba zabrać się za leczenie.

Wertastable

Posty: 23

 
Grzybica stóp jest straszna. Mój tata to przerabiał i musiał się przez długi czas leczyć. Trzeba uważać szczególnie jak się idzie na basen żeby nie wrócić z grzybicą stóp.

Qxy2

Posty: 15

 
Dużo osób męczy się ze swoimi odciskami. Kupują te plastry, jakie działają na jakiś czas, a później kłopot i tak wraca. Odciski nie zniszczą nam rdzenia, bo to trzeba wyciąć. Wycięcie jest możliwe tylko, jeśli ktoś ma w tym faktycznie niezwykle spore doświadczenie, wobec tego lepiej zgłosić się do podologa w Warszawie, który nam na pewno pomoże.

Oct714

Posty: 17

 
Korzystamy z rodziną z gabinetu podologicznego w Warszawie, który ofertę ma tutaj https://podogabinet.pl. Warto tam sobie zajrzeć, aby wszystko bardzo dokładnie sprawdzić. Jest to oferta naprawdę bardzo dobrze przygotowana i opisana. Sprawdźcie to sami.

Ptaszek

Posty: 13

 
Grzybica stóp jest straszna. Mój tata to przerabiał i musiał się przez długi czas leczyć. Trzeba uważać zwłaszcza jak się idzie na basen żeby nie wrócić z grzybicą stóp.

Programista

Posty: 2