screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

pizza w Bydgoszczy, proszę o pomoc

pizza w Bydgoszczy, proszę o pomoc

Mam nadzieję, że pomożecie mi tutaj wybrać najlepszą pizzę w Bydgoszczy. Chodzi o lokal, gdzie serwują faktycznie smacznie i nie da się doczepić do spodu. Ma być zarazem mięciutki i chrupiący. Czekam.

dziubbek56

Posty: 2

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Nieraz jest potrzeba zjedzenia dobrej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

Bialy_Wilk

Posty: 11

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to rzeczywiście dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

matek562

Posty: 6

 
Ciekawy wątek o pizzy w Bydgoszczy. Niedługo przyjadą do mnie znajomi ze studiów i właśnie zastanawiam się nad jakąś pizzerią. Pizzę lubi każdy i myślę, że to będzie najbardziej okej rozwiązanie. A może znacie jakiś ciekawy lokal pod kątem menu, obsługi i klimatu.

Cziczin

Posty: 20

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. Często mam głoda właśnie wtedy. Wiem, że to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, jaką jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

Dzidzia

Posty: 4

 
Najgorsze jest to, iż jak zamawiasz pizzę, to z reguły przywożą ją zimną lub delikatnie ciepłą. Jeszcze chyba nigdy nie byłem w pełni usatysfakcjonowany z zamówienia. W Bydgoszczy jest sporo pizzerii, lecz faktycznie chyba żadna z nich nie jest do końca w porządku, jeżeli chodzi o dowozy. No chyba, iż się mylę. Możecie mnie poprawić.

Kitas

Posty: 14

 
Mało jest pizzerii w Bydgoszczy, które działają długo, czyli po północy. Jakoś nigdy tak późno nie zamawiałam jedzenia do domu, ale zawsze może być konieczność :) W ramach tego pierwszego razu, czyli maksymalnego głodu późno w nocy też chętnie się dowiem, gdzie można zamówić jedzonko do domu, a zwłaszcza pyszną pizzę.

Matizi91

Posty: 26

 
Czekam w takim układzie na przepis, a dopóki nie dostanę, nie będę szlochać, że od czasu do czasu zjem sobie pizzę. Jak już tu jestem, to spytam o pizzerię w Bydgoszczy, którą polecacie, bowiem robią tam smaczne pizze.

pracuss33

Posty: 8

 
To strona ekstra pizzerii w Bydgoszczy http://www.piratto.pl. Mają pizze wegetariańskie i z mięskiem. Rzeczywiście znakomite ciasto. Takie jak lubię najniezwyklej. Znają się na własnej robocie, a poza tym przywożą zawsze gorącą pizzę. Nie czeka się godzinami, jak ma to miejsce w innych lokalach.

syrena88

Posty: 12

 
Fajnie byłoby, gdyby jakaś pizzeria w Bydgoszczy była otwarta po północy. W wielu przypadkach mam głoda właśnie wówczas. Wiem, iż to niezdrowo tak objadać się na noc, ale cóż mój głód nie wybiera, kiedy mnie dopadnie. Najlepszą pizzą, którą jadłem to chyba była z kaparami. Zamówiła dziewczyna, a ona zna się na smakach :)

zoferek

Posty: 21