screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wycena znaku towarowego, proszę o pomoc

wycena znaku towarowego, proszę o pomoc

Czy można wykonać wycenę firmy we własnym zakresie? Chodzi o to, że mam na firmę klienta i nie wiem jak określić wartość?

dziubek56

Posty: 1

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Naprawdę się na tym bardzo dobrze znają i są w stanie bardzo szybko zabrać się za pracę. To specjaliści, którzy nie boją się nawet bardzo trudnych wyzwań.

Jarko445

Posty: 16

 
Wybór należytego biura, które zajmuje się wycenami jest niezmiernie ważne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bo niestety, ale źle się to dla nas może skończyć. Potem trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni profesjonalnie to wszystko jest w stanie zrobić.

Namo

Posty: 8

 
Wycenę zamawia się na inne potrzeby. Można mieć problemy z przepisami, można ogłaszać upadłość, lecz można również uczestniczyć w fuzji czy sprzedawać firmę. W każdym z tych przypadków specjaliści od wyceny będą w stanie nam pomóc. Bardzo rzetelnie i fachowo przygotowują się do tego ciężkiego zadania.

noman1

Posty: 20

 
Wycenę zamawia się na różne potrzeby. Można mieć problemy z prawem, można ogłaszać upadłość, ale można również uczestniczyć w fuzji czy sprzedawać firmę. W każdym z tych przypadków specjaliści od wyceny będą w stanie nam pomóc. Bardzo rzetelnie i profesjonalnie przygotowują się do tego trudnego zadania.

doprzodu67

Posty: 6

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, zatem nie za niezwykle jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Czarek

Posty: 15

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za bardzo jak oni to robią, bo mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

Yuri20

Posty: 2