screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Która firma wykona profesjonalne przegranie vhs na dvd ?

Która firma wykona profesjonalne przegranie vhs na dvd ?

Szukam firmy (porządnej), która jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeśli ktoś zna dobrą firmę lub może to wykonać samodzielnie proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie znaczną wartością więc proszę o pomoc jedynie profesjonalistów.

Uleczek4

Posty: 17

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to troszkę więcej czasu. Oferuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie wymagam wielkich cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

GIZIU

Posty: 21

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeżeli cos odszukałeś. Już niedługo rocznica ślubu moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się znaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja ale nie mam konkretnego rozwiązania.

kikiriki2k

Posty: 15

 
Taka kopia nagrania vhs może być doskonałym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk zarówno fakt jest niesamowity.

Rambdalll

Posty: 16

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie własne rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

Gerda

Posty: 21

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego odszukać ale może obecnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca idealna ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

Klasowe34

Posty: 24

 
Jeśli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bo z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Pożądane byłoby wydać kilkanaście złoty bo później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

srekal34

Posty: 16

 
Czy udało ci się już może odszukać rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w idealnym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców a nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

omen100

Posty: 22

 
Na kilku forach internetowych zalazłem mnóstwo pozytywnych opinii na temat oferty firmy www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem natomiast zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica wesela moich rodziców i myślę, że nagranie ich wesela na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

robbin1

Posty: 16