screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

blaszany garaż Węgry, gdzie szukać ?

blaszany garaż Węgry, gdzie szukać ?

Mam znajomego Węgra i mówi, że w Polsce są niezwykle niskie ceny przenośnych garaży i chciałby taki dla siebie zamówić. Nie za niezwykle wiem coś o tym i dlatego zastanawiam się czy znacie, jakąś firmę, jaka się tym zajmuje?

BBGGRR2

Posty: 2

 
Zamówiłem blaszany garaż w Polsce. Firma przyjechała i mi w niecałą godzinę wszystko zamontowali. Byłem w szoku, że można w tak niezwykle krótkim okresie postawić garaż. Sam był go stawiał dwa dni i pewnie jeszcze bym coś źle zrobił. Usługa była dodatkowo płatna, niemniej jednak rzeczywiście warto było te pieniądze wydać.

nantusia

Posty: 9

 
Na pewno Węgrów cieszy niska cena takich garaży. Dla nas też nie są drogie, dlatego chętnie je zamawiamy na swoje działki. Dla nich cena z transportem i montażem jest korzystna, dlatego wiele firm z nimi współpracuje.

Intro_69

Posty: 9

 
Myślałem, że nie ma kłopotów z przenośnymi garażami na Węgrzech, ale widzę, że nie jest z tym za dobrze. Szczerze to nie znam żadnej firmy, która ten rynek obsługuje.

Michaś

Posty: 19

 
Firma oferująca na sprzedaż przenośne garaże jest tutaj https://awak-mobilgarazs.hu. Obsługują rynek węgierski od bardzo dawna i mają same bardzo pozytywne opinie.

NaMber

Posty: 25

 
Zawsze można znaleźć jakąś ciekawą ofertę dla siebie. Akurat w tym przypadku odległość nie ma żadnego znaczenia. Polska firma produkuje garaże i chętnie je zawiezie dokładnie tam gdzie tego chcemy. Węgry to ich ulubiony rynek i można ich tam spotkać.

BrumBrum2

Posty: 3