screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Program do rejestracji czasu pracy, program online??

Program do rejestracji czasu pracy, program online??

Cześć. Czy waszym zdaniem system do ewidencji czasu pracy w przypadku przedsiębiorstwa, które zatrudnia nie więcej niż 200 pracowników, jest potrzebny?

mniszek

Posty: 12

 
W firmie elektroniczne wnioski urlopowe zamawialiśmy u http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Aktualnie przygotowują dla nas dodatkowe rozszerzenia tego programu. Polecam wszystkim współpracę z nimi, ponieważ jak nikt inny znają się na rzeczy i specyfice organizacyjnej.

Lamusek

Posty: 19

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

retrun

Posty: 20

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to wyborne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

Namo

Posty: 17

 
Znacznym udogodnieniem w dużych firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod spostrzeżenie wszystkie podane poprzez ciebie kluczowe dane.

Lupusx

Posty: 14

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest niesłychanie prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, jakie nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Krakus

Posty: 21

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

Matizi91

Posty: 26

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nakaz wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby zatem, żeby mieć podkładkę i w wypadku jakiegoś wypadku przedstawić odpowiednie dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

k124l

Posty: 22