screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Polecicie mi kotły gazowe online ?

Polecicie mi kotły gazowe online ?

Szukam dobrej oferty kotłów c.o. z podajnikiem. Mnóstwo dobrego słyszałem o marce Galmet. Jeżeli macie jakąś opinię o niej, dajcie znać. Sprawa jest nieco pilna, więc jak coś niezwykle dziękuję za polecenia jakichś sklepów.

dostacTP

Posty: 10

 
A ja znowu cieszę się z niezawodności innego producenta. W sklepie też widziałem kotły gazowe De Dietrich w całkiem przystępnej cenie. Każdemu polecam tę markę.

pawel253

Posty: 14

 
Przeglądałem ofertę drabinek łazienkowych Radeco. Jest tego sporo i w sumie będę musiał się podpytać żony. Jeśli chodzi o jakość jest bezapelacyjnie najlepsza, a na designie nie bardzo się znam. Cieszę się tylko, że trafiłem tu na super okazje cenowe, więc jak najbardziej polecam sobie zajrzeć.

Modniś

Posty: 12

 
My też mieliśmy poważny dylemat odnośnie kotłów na węgiel i drewno jaki wybrać. Udzielono nam pomocy właśnie w tym sklepie i padło na Heiztechnik. Trzeci sezon korzystamy, widać różnicę w kosztach eksploatacji :)

Kwatuszek

Posty: 20

 
Mnie też pasuje ten producent :) Akurat teraz widziałem promocje na kotły na węgiel drewno Heiztechnik. Taki model co mnie interesuje wcale w tym sklepie nie wychodzi bardzo drogo.

Marko

Posty: 18

 
Ogromna ilość asortymentu sanitarnego i grzewczego. W konkurencyjnych cenach można tu znaleźć piece kondensacyjne De Dietrich http://sklepekogrzanie.pl. Zresztą to bardzo zaufany producent, reszta produktów też z dobrej ręki :)

Jasio

Posty: 18

 
Mają szeroki wybór pieców na pellet biomasę w atrakcyjnych cenach do dobrych producentów, jak np. Heiztechnik. Poza tym ogólnie bardzo duża oferta, a widać, że sklep sprawdzony.

Black_Riot

Posty: 21

 
Odezwę się też w ramach oszczędności w moim domu. Bo też są niemałe. Jednak piece kondensacyjne to całkiem inna bajka i nie warto szukać czegoś innego. Dzięki De Dietrich dokładnie udało nam się zaoszczędzić przez niecały rok na konkretny remont dwóch pokoi.

aplay99

Posty: 17

 
Można skorzystać z promocji. Różnica potrafi być spora. Uważam, że najwygodniejszym rozwiązaniem są jednak kotły c.o. z podajnikiem. Osobiście polecam markę Galmet.

Qxy2

Posty: 15

 
Mnie też zaproponowano system pex odnośnie instalacji grzewczej. Teraz to chyba najpopularniejszy rodzaj instalacji. Czytałem, że takie rury są bardzo odporne na działanie temperatur i w ogóle trwałe na lata. Polecono mi firmę Tece. Widzę, że tu w sklepie są i to w całkiem ok cenie :)

Kitas

Posty: 6