screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fotograf na wesele w Szczecinie, kogo znacie ?

fotograf na wesele w Szczecinie, kogo znacie ?

Nie wiem czy brać fotografa na ślub i wesele czy zlecić komuś z rodziny żeby zrobił zdjęcia? Jak Wy to widzicie? Dajcie mi znać, bo nie wiem czy wydawać pieniądze czy trochę zaoszczędzić. Sporo taka usługa przecież kosztuje.

Alim45

Posty: 1

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały naprawdę super piękne zdjęcia.

RuFiK

Posty: 12

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

Miki789

Posty: 6

 
Koszty związane ze zdjęciami są bardzo różne. Jeśli trafimy na kogoś, kto fachowo podchodzi do swojego zawodu to ma dla nas mnóstwo propozycji. Zawsze można wszystko uzgodnić i wybrać to, co dla nas jest najlepsze.

SZczecinek23

Posty: 7

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o zdjęcia, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

Black_Riot

Posty: 10

 
Ofert z usługami fotograficznymi jest bardzo mnóstwo. Można wybrać kogoś taniego, niemniej jednak nie spodziewamy się, że to będą super fotografie. Nam przecież zależy na tym, aby ich jakość była bardzo wysoka. Fachowy fotograf wie jak i co ma robić na ślubie czy też na weselu.

Oklimas

Posty: 2

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bowiem jeśli fotograf jest tani to ma małe doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

Yuri20

Posty: 7